درباره چهل برج

جمعی از مهندسین و نخبگان عرصه معماری و مدیریت شرکتی چند منظوره به نام چهل برج سپیدار با ماهیت ساخت و ساز مسکن، ، مطالعات مالی و ارزیابی فنی و اقتصادی پروژه های بزرگ، صادارت و واردات در حوزه صنعت  و …. ایجاد کردند این شرکت  با سابقه بیش از 14 سال اعضای ان در بخشهای  طراحی، ساخت و ساز ساختمان های مختلف در ایران خصوصا مسکن مهر،بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دیگر پروژه های مردمی سابقه ای طولانی در طراحی، ساخت و اتمام پروژه های مختلف دارد.

همچنین این شرکت همکار شرکت مهندسین مشاور تخت پولاد با گرید 3 در مشاوره وطراحی ساختمانهای مسکونی، تجاری،  نظامی و دیگر پروژه ها از سازمان برنامه وبودجه نیز می باشد. شرکت چهل برج سپیدار می تواند در راستای چگونگی برنامه ریزی و مدیرت پروژه های ساختمانی ، طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی و صنعتی ، مدیریت پورتفولیو و سبد پروژه ها، استاندارد سازی پروژه های دفتر بر اساس استاندارد جهانی PMBOK از موسسه بین المللی PMI ، پشتیبانی سیستم های دیتا، طراحی و اجرای POWER DATA، همکاری نماید.

شرکت چهل برج  توانایی  طراحی، اجرا  و نظارت ویلاهای خاص و لاکچری، ساختمان های اداری، مسکونی و نظامی، و اداری را دارد

اهداف و استراتژی ها

متعهد می‌شویم که با درک درست نیازهای مشتریان، منابع خود را با رویکردی متمایز به کار گرفته و حداکثرسازی رضایت همه ذینفعان را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

سخن رئیس هیئت مدیره

ما الان در هزاره سوم زندگی میکنیم، دنیای پرخطر پیش روی دنیای کسب و کار قرار دارد ما باید افکار، ارتباطات و باورهای کهنه سنتی خود را کنار بگذاریم و از نو اجرای پروژه ها را بصورت تیمی تعریف کنیم، امروزه ما با سازمانهایی سر و کار داریم که هیچ شباهتی با سازمانهای گذشته ندارند اگر گمان می‌کنیم که در ده سال آینده شرکتهای خودمان را مانند ده سال گذشته اداره کنیم سخت در اشتباه هستیم، ما باید جهانی فکر کنیم امروزه همه چیز تغییر کرده و ما باید خودمان را با این تغییر تطبیق دهیم، شرط بقا ما با تغییرات، حتی تغییر ژنتیک باید آمادگی داشته باشیم وگرنه برای این عدم تغییر باید بهای گزافی پرداخت کنیم.

بنظر من مدیران باید یکپارچگی و برتری خَرد در امور سازندگی خود به دقت تجزیه تحلیل کنند تا بتوانیم بهترین روش عبور از امواج پر تلاطم دنیای جهان.

سخن مدیر عامل

بیانیه ماموریت

پایبندی به شفافیت و قانون‌مداری، اعتقاد به رقابت سالم، تکریم مشتری و مشتری‌محوری، رعایت اصول حرفه‌ای، تأکید بر خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی، انسجام سازمانی با رعایت شایسته‌سالاری

متعهد می‌شویم که با درک درست نیازهای مشتریان، منابع خود را با رویکردی متمایز به کار گرفته و حداکثرسازی رضایت همه ذینفعان را سرلوحه کار خود قرار دهیم.